E Tmerrshme! Shikoni cka i bëri Burri kësaj gruaje nga fshati (Video)

Flet gruaja të cilën Burri e qëlloi në kokë me armë zjarri…Si motive po jepen shumë, por një dihet si e vërtetë. Një grua është shtrirë në spital nga plagët me armë në kokë që ia shkaktoi bashkëshorti i saj, e ai u dorëzua në polici bashkë me pushkën që e përdori. Rasti, ndodhi në një fshat, por edhe më shokuese është që burri e regjistron ngjarjen në video, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video kur ai e qëlloi gruan, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: