Saturday , 17 November 2018

Edhe kjo i ndodh Medës në koncert (Foto)


Mbrëmje muzikore ka kudo.

Këngëtari Meda është pothuajse çdo natë është i angazhuar me koncerte të shumta, të cilat padyshim që i shkaktojnë lodhje, shkruan lajmi.net

Ai në Instastory ka hedhur një imazh nga ky vend ku shihet se kishte shumë njerëz para vetes.

Por, nga temperaturat e larta, Meda ishte djersitur i tëri.

E kjo ngjarje është mëse normale.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: