EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se (FOTO)

EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se…Komisioni Qendror i Zgjedhjeve insiston qe fituesi ne Komunen e Prishtines te dihet pasi te rinumerohen votat. Perndryshe, Shpend Ahmeti ishte ne epersi para Arban Abrashit, Por sipas rezultateve të fundit për zgjedhjet lokale radhitja tani është kështu, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet foto e rezultateve:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: