Tuesday , 18 September 2018

EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por


publikoi intervistën eksluzive të Armando Kumarakut, burrit të mësuese Eglës, e cila preku të gjithë opinionin publik me dramën e saj familjare që e tregoi te “E diela shqiptare”.Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithë ajo që kishte dëgjuar të thuhej për të e për mamanë e tij dhe jo vetëm kaq, por dha edhe disa detaje të tjera nga historia, të cilat nuk ishin thënë nga mësuese Egla nga Kuçova.Ish Burri i mësuese Eglës, dje tha se e vërteta nuk është ajo që kanë dëgjuar të dielën shqiptarët dhe për ta vërtetuar fjalën e tij do të sillte fakte.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: