Enca dhe këngëtari i pëlqyer shqiptar në një lidhje? Ky është detaji që e nxori zbuluar


Asnjëherë nuk është përfolur në mediat rozë një lidhje e mundshme e këngëtares Enca me ndonjë djalë.
I vetmi rast ka qenë ai me reperin Noizy, i cili nuk u konfirmua kurrë.

Në një foto të fundit të postuar në profilin e tij në Instagram, këngëtari Butrint Imeri ka pozuar me një lule në dorë dhe përbri fotos shkruan “Një lule për ty”.

Enca nuk i ka rezistuar fotos dhe ka komentuar:

Veç një?”

Replika e Butrintit ka qenë e menjëhershme:

Një, por e bukur!”

Flirti midis këngëtarëve është i dukshëm, por asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar ende asgjë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: