Eni Koçi tha se është më e bukur se ajo, Kallashi poston videon që askush s’e priste

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur.

Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si më të bukur.

Pas kësaj nuk mund të mungonte as reagimi i Kallashit. Ajo ka postuar në profilin e saj të Snapchatit videon ku Eni thotë se është më e bukur se ajo, por pa shkuar asgjë.

Mos vallë Kallashi e ka lënë në dorë të fansave të vendosin se cila është më e bukur.

Të gjithë ishim në pritje të një reagimi nga Kallashi, por këtë video në fakt nuk e priste askush.

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: