“Erdhi vetë, e trajtova mirë”, si i zbuloi Policia të miturën dhe 22-vjeçarin. U kapën duke bërë …

Policia e Fierit arrestoi dje një 22-vjeçar për marrëdhënie seksuale me të mitur, pasi u kap në banesën e tij me një vajzë 13 vjeçe.
Sipas Policisë, Oltjon B., banues në Kallm, Fier, është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me 13- vjeçaren A.L., për të cilën ishte vënë në alarm familja e saj.
Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30 të së enjtes, në fshatin Kallm i Madh, ku i riu u gjet bashkë me të miturën.
…lexo lajmin e plote me poshte

 

 

Vazhdimi

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: