Fjalët e para të 25-vjeçarit pas atentatit: O vlla, hajdeni më çoni në spital (VIDEO)

Një video është publikuar pak më parë, ku 25-vjeçari Inez Hajrulla shfaqet i shtrirë në asfalt, në krah të makinës së tij tip “Jeep”, duke kërkuar ndihmë.
Dy këmbët i ka pothuajse të gjymtuara, si pasojë e shpërthimit të fuqishëm që iu bë gjatë kohës që po udhëtonte me makinën e tij…Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: