Flet Turistja Francese kur u futa ne hotel ne Tirane… (Video)

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga,Franca para 5 vitesh erdha ne Tirane per te vizituar por prej asaj dite mendjen ekam vetem te Tirana sepse me ndodhen shume gjera te bukura,po ashtu dua tju tregoj edhe ngjarjen qe me ndodhi ne hotelin e Tiranes e .Per te vazhduar me tej shtypeni reklamen me poshte…:Ja video kliko ne reklam ajo shfaqet mbas 12 sekondash:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: