FOTO +16/ Shokon balerina e njohur e “Stop”! I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! VIDEO

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”.
Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin.
Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i ishte ngritur…Kliko ne re klam per te parë videon e plotë..

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: