Gruaja nga Puka: Natën kur djali bëri 1 vjeç, kur u shtrimë burri më mësoi kuptimin e…

Një histori e dhimbshme është treguar nga një grua, e cila tregon se si burri e ndau në një nga ditët më të lumtura të jetës së saj. Historia është rrëfyer për “ShkodraNews”.
“Përshëndetja, ju lexoj shpesh dhe në fakt pas temës së asaj zonjës që burri e kishte lënë pas 11 vitesh martesë, e mora guximin të shkruaj edhe unë historinë time.
Jam një bijë Puke dhe jam e martuar me një shtetas të huaj, e jetojmë jashtë.
Në fakt drama e jetës time u bënë muaj që ka ndodhur, por unë vetëm tani po arrij të flas.
Burri im më kërkoi divorcin, pikërisht në natën kur sapo kishim festuar ditëlindjen e parë të djalit tonë.
Kishim 5 muaj që komunikimin e kishim zero, nuk kishim më intimitet bashkë, debate po e po, por nuk mendoja kurrë se martesa ime do të përfundonte.
E ditëlindjen e djalit e pashë si një rrugë të mirë për t’u afruar.
Atë natë, kur u shtrimë, më tha se…. LEXO ME POSHTE

 

 

 

Kliko mbi kete TEKST ==== Gruaja nga Puka: Natën kur djali bëri 1 vjeç, kur u shtrimë burri më mësoi kuptimin e…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: