Wednesday , 12 December 2018

Historia e rrallë! Mjekët hapin barkun e shtatzënës, por fëmija nuk ishte…

Një eksperiencë të frikshme ka përjetuar në sallën e lindjes Ambra Hughes, një 21 vjecare angleze. Siç raporton tabloidi britanik “Daily Mirror”, vajza iu nënshtrua një ndërhyrjeje cezariane pas 30 javëve shtatzënie për të sjellë në jetë të voglën Olly. Por, duke bërë prerjen mjekët nuk gjetën gjurmë të fëmijës në barkun e nënës…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: