Historia tronditëse/ ‘Babai i dy fëmijëve po nuk mora dozën, s’mund të jetoj’ (Video)


Një 31 -vjeçar, i varur prej 5 vjetësh nga heroina, tregon për Klan Plus historinë e tij dramatike, në formën e një apeli për të rinjtë që të mos bien në grackën e pluhurit të bardhë.
Ai pohon se nëse nuk merr dozën e përditshme nuk mund të jetojë.
Prej 5 vjetësh, një 31-vjeçar është shndërruar në vartës i heroinës. Babai i dy fëmijëve për të cilët nuk kujdeset dot, ai tregon se nuk mund të jetojë nëse nuk merr dozën e përditshme të drogës. Nelson Tare rrëfen për Klan Plus historinë e tij, si një apel për të gjithë të rinjtë që të refuzojnë të shndërrohen në skllever të drogës
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:
http://dai.ly/x66c9xo

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: