Hoxhë Elvis Naçit i futet gruaja në emision, ky është reagimi i tij (Video)

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi.
Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn.
Hoxha Elvis Naçi, ka ftuar për unitet pa dallim të fesë
Se çka thotë ai shikojeni videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: