Ja mashkulli që “palloi” gjitha VIP-at e Estradës

Fatmir Hysenbelliu është një nga të rinjtë më të pasur e më të përfolur në kryeqytet. Ai është tepër I koemntuar për jetën luksoze dhe ushtrimet e shtrenjta që bën. Dhe së fundmi, pikërisht në një nga udhëtimet e tij, Fatmiri ka patur rastin të takojë seks simbolin Pamela Anderson. Këtë moment ai nuk e ka lënë t’i shpëtojë pa një foto.KLIKO MBI REKLAM PER TE PARE FOTOT E VIPAVE:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: