Ja si reagojnë kalimtarët kur e kuptuan se është komplet e zhveshur (Video)

Ishte një eksperiment jo fort i hijeshem, pasi në trupin e kësaj modele të zhveshur kishin pikturuar një lloj fustani, për të shikuar se a do ta vërenin kalimtarët. Modelja braziliane nuk iu deshtë shume që të komprometohej ideja e saj sepse format e saj bombastike vëreheshin nga çdo kalimtari i mundshëm. Modelja braziliane nuk iu deshtë shume që të komprometohej ideja e saj sepse format e saj bombastike vëreheshin nga çdo kalimtari i mundshëm. Per te pare videon mund te klikoni me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: