“Je pusht, pederast, drogaxhi, debil…”, gazetari ia kthen Ramës me të njëjtën gjuhë


Gjuha e përdorur ditën e djeshme nga kryeministri i vendit Edi Rama ndaj gazetarëve, i ka revoltuar këta të fundit.
Edhe pse ata që ishin të pranishëm nuk e bojkotuan, apo një pjesë tjetër sot nuk e bëri diçka të tillë, ka nga ata që shkruajnë në rrjetet sociale, duke ia kthyer Ramës me të njëjtën monedhë.

Një prej gazetarëve më të njohur në vend Alfons Zeneli, ka preferuar ti përgjigjet në të njëjtën gjuhë kryeministrit Rama.

Ja çfarë shkruan ai në një postim në rrjetin social “Facebook”:

Ti je psikopat, pervers, palle, pusht, pederast, bukeshkale, batakci, bashibozuk, delenxhi, drogaxhi, dallkauk, krromash, lyrash, pabreks, hajdut, gjobevenes, i cmendur, amoral, vulgar, tyryfyl, arrogant, perdhunues, karallo, frikacak. i pabese. mallkim, trafikant, legen, debil i semure, i papergjegjshem, pen urash, thithes, manjak, me kartele, zorzop, kopil. MOS E MER PER FYERJE. NUK PO TE FYEJ. THJESHT PO JAP MENDIMIN TIM PER TY”.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: