Kënga që ta pushon Zemrën! Ja Vlen ta dëgjoni (Video)

Kjo Këngë ta pushon Zemrën! Ja Vlen ta dëgjoni,Vërtetë është tepër prekëse dhe emocionuese duhet ta dëgjoni por kujdes nga lotët.

Këngëtarja e njohur nga Malësia e Madhe Vida Kunora ka lansuar videoklipin e saj të titulluar K’tu i thone Malesia e Madhe ja vlen ta degjoni:

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

 

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: