Këto rekorde botërore patën përfundim tragjik | Video

Nuk është lehtë të vendosësh një rekord botëror.
Disa kalojnë çdo limit nga forca e tyre për të arritur qëllimin që kanë, shkruan lajmi.net
Mirëpo pavarësisht suksesit që arrijnë, përfundimi ka qenë tragjik.
Një rast i tillë është Lowell Bayell, i cili theu rekordin botëror për shpejtësi mirëpo më pas mjeti i tij fluturues u prish në ajër dhe ai ra në det i vdekur pas shpërthimit.Shikoni videon më poshtë për të kuptuar më shumë…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: