Kjo modele ua ndreq ditën, e ua prish natën (FOTO)

Emira Kowalska pa dyshim se është një prej modeleve më tërheqëse në Instagram

Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi që jeton në Los Anxhelos.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: