Kush do ta besonte, Shkendije Mujaj bëhet nuse, ja e kujt (Pamje)

E motivi për këtë, nuk dihet, por mund të aludohet në privatësinë e saj, të cilën pavarësisht ekspozimeve të dikurshme, ka vendosur t’a mbajë në dry.

Postimi i fundit, vërtetë krijon lajm, meqë nuk jemi mësuar t’a shohim kaq të veshur Shkendije, e sidomos me veshje kombëtare, si traditë e jona.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni fotot:

 

 

 

FOTO:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: