Kusheriri i burrit ishte i pa meshirshem me mua ne …

Nje histori qe ka tronditur te gjith opinionin ka ndodhur ne Pogradec, ne nje shtepi jan kapur nje grua dhe nje burr duke kryer mardhenie dhe siq duket gruaja ishte e martuar dhe e kishte burrin jasht shtetit. Gruaja ne intervist tha se kusheriri i burrit ishte i pa meshirshem ne shtratin e saj dhe se e kishte perdhunuar…

VIDEO

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: