Ky djalosh i kërkon kushërirës para, shokohet nga oferta e saj

Gjithmonë kur kemi nevojë për diçka, kryesisht para, në mendje na shkon që t’ua kërkojmë personave tanë më të afërt si, familjarë, miq apo të kushërinj.Ky është rasti i një 17-vjeçareje nga Trowbridge, Angli, e cila i ka kërkuar para kushërirës së saj, që jetonte në kryeqytet dhe të gjithë e dinin se ajo bënte punë zyre.Mirëpo, kur vajza i ka kërkuar paratë, ajo i ka thënë: Po deshe mund te vish te…per me shume shiko linkun e plote duke klikuar me poshte:

 

 

 

Linku

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: