Ky është serbi që rrahu burtalisht tri femra shqiptare para të fejuarve të tyre në disko në Zvicërr

Ky është serbi që rrahu burtalisht tri femra shqiptare para të fejuarve të tyre në disko në Zvicërr
Ngjarja ka ndodhur në Lozane te zvicres ,në oret e hershme të mëngjesit të ditës e shtun-e, 18-11-17 e 3 Vajza mete fejuarit ishin ne disko edhe pa pritmas serbi, pa asnji pretekst filloi ti rrahe ndersa djelmoshat shqiptar qe ishin me vajzat u shtangen nga friga.
Ne vazhdim keni pamjet me te detajuara rreth ngjarjes kliko mbi reklam dhe shiko pamjen eplote…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: