LAJM FANTASTIK: Kanadaja heq vizat për të gjithë shqiptarët, rroga minimale 2500 euro, ja detajet

Ministria për Shtetësi dhe Migrim e Kanadasë, njoftoi se kanë hequr vizat për të gjithë shqiptarët kudo që janë, po ashtu edhe për disa shtetas tjerë. Në njoftimin e publikuar nga ministria bëhet e ditur se pas bisedimeve të bëra me delegacionet e nivelit të lartë për heqjen e vizave është arritur rezultat. Me vendimin e ri shqiptarët do të mund të hyjnë në Kanada pa viza, ku rrogat minimale janë 2500 euro, mos e humbisni këtë rast, ja në cilat drejtime kërkohet puntorë dhe si mund të aplikoni menjëher, klikoni poshte reklamen dhe ju hapen detajet për aplikim:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: