LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur…

LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur..Një rast i rende ka ndodhur ne prishtinë me nje autobus ne te cilin po udhetonin rreth 30 persona. Autobusi me pasagjerë shqiptarë është përfshirë nga flakët para pak minutave. Autobusi është djegur plotësisht, shumë persona janë lënduar dhe u dërguan në spital, po ashtu ka edhe të vdekur. Ja dhe video tronditëse direkt nga vendi ngjarjes, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: