Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se ngjarja ndodhi pran shtepis se Saimir Tahirit, Kamerat e lagjes e kan kapur ngjarjen e tmershme, Klikoni poshte videon e reklames dhe pas 2 sekondash ju hapet video e plote, kujdes pamjet:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: