LAJMI I FUNDIT: Shqiptari vrau gruan arsyeja po shokon fshatin (Video)


Xhelozia duket se ka qenë shkaku i krimit në familje të ndodhur në Lushnje pasditen e kësaj të premteje, ku burri vrau me sqepar gruan e tij. Në dëshminë e dhënë në polici, 55-vjeçari Tajar Kazanxhiu ka thënë se. Për këtë shkak nisa të konsumoj alkool dhe natën e krimit situata më doli nga kontrolli”.Ai ka thënë se nuk donte ta vriste Natashën. Tajari godit bashkëshorten 51-vjeçare me sqepar në kokë dhe trup, duke bërë që gruaja si pasojë e plagëve të marra të gjejë vdekjen pak orë më vonë në spital.Videon mund ta shikoni duke klikuar më poshtë:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: