LAJMI I FUNDIT / TRONDITET E GJITH TIRANA SAPO NDODHI KA EDHE TE…

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Tiranës pasditen e sotme. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Sipas policisë viktimë e ksaj ngjarje është (S.B), në shëtitore kishte kamera dhe e kan regjistruar ngjarjen dhe momentin kur ndodhë atentati, Ja video klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video e plote e atentatit:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: