LAJMROHET SERBI QE RRAHU 3 SHQIPTARE , SONTE NE ZHYRIH DO RRAHI PRAP (VIDEO)

Serbi B.S ne gazeten serbe BLIC-92 rrefeu ngjarjen e para disa diteve ku rrahu 3 femra shqiptare para te fejuarve
Ngjarja ka ndodhur në Lozane te zvicres ,njiashtu aj the per ket gazet serbe se do jeni deshmitar se sod me 25 11 2017 do rrahi shqiptar ne Zürich ne ket disko , cliko ne reklam me posht lajmi vazhdon

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: