“Lolo është k*rvë, e merr në … ! Nuk është si Moisiu”, përgjimet “përçajnë” Habilajt?

Përgjimet e dosjes “Habilaj” kanë nxjerrë në dritë disa detaje të reja. Duket se “Lolo”, Florian Habilaj, ka më pak popullaritet sesa vëllai Moisi.
Kjo shihet në bisedat që trafikantët bëjnë me njëri – tjetrin. Mariglen Alimuçaj e quan Florian Habiljan “k*rvë”, ndërsa Moisin “një djalë të mirë”.Maridian Sulaj dhe Margiglen Alimuçaj i njohur si “Geni”, lëvizin me makinë, në orën 23:15, në një natë me shi, nisin bisedën.Regjistrimet:Maridian: Ehi Bushi… po ti këtë herë ishte lart?…(në mjetin që transportonte drogë në Augusta) Ndiqe tekstin e plote ne linkun ne vijim : Nese nuk shfaqet linku shiko mbi reklam :

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: