Mahnit bashkëshortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket në ceremoninë e FIFA-s

Mbrëmjen e sotme është organizuar nga FIFA ceremonia për shpërndarjen e çmimit ‘Lojtari i Vitit’ dhe disa çmime të tjera.

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanë munguar sonte në ‘Fifa Football Awards 2017.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Leonita duket tejet tërheqëse ku edhe ka rrëmbyer vëmendjen e publikut dhe mediave me pamjen e saj.

Me paraqitjen e saj ajo po konkuron denjësisht partneret e Ronaldos, Messit apo edhe ndonjë tjetri.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: