Marina Vjollca në zi, e shkatërruar dhe në lot për vdekjen e…

Marina Vjollca në zi, e shkatërruar dhe në lot për vdekjen e…Një video e Marina Vjollcës në lamtumirën e Aleksandër Lalos po bën xhiron e rrjetit. Në videon ku Marina i jepte lamtumirën e fundit kompozitorit të njohur, shkodranja duket e shkatërruar nga dhimbja, në lot dhe me të zeza, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: