Saturday , 17 November 2018

Mbesa e presidentit del me të brendshme në pazar, të pasmet super-seksi çmendin rrjetin (Foto)

Tashmë mbesa seksi e ish-Presidentit Bujar Nishani është një figurë mjaft e njohur.

Këtë herë në rrjete sociale ajo ka provokuar sërish përmes një foto ku shfaqet e veshur me “body” dhe ku ka ekspozuar të pasmet e saj.

“Duke ikur për të bërë pazar…mos kam harruar diçka?”,-ka shkruar Beniada Nishani krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Tashmë mbesa seksi e ish-Presidentit Bujar Nishani është një figurë mjaft e njohur.

Këtë herë në rrjete sociale ajo ka provokuar sërish përmes një foto ku shfaqet e veshur me “body” dhe ku ka ekspozuar të pasmet e saj.

“Duke ikur për të bërë pazar…mos kam harruar diçka?”,-ka shkruar Beniada Nishani krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: