Ndahet papritur nga jeta pronari i bizneseve të njohura në Tiranë

Është ndarë papritur nga jeta Arben Burimi, një nga pronarët e “Kolonave”, një prej fastfood-ve më të njohura në Tiranë.

Faqja zyrtare në facebook e kompanisë ka ndarë lajmin e hidhur me ndjekësit dhe të afërmit.

Një infarkt i papritur i ka marrë jetën biznesmenit tiranas mëngjesin e sotëm, në moshën 49-vjeçare…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: