Nëna i refuzon ftesën, vajza humb ndjenjat në emision. Ja çfarë bëri Arditi (VIDEO)

Albana Keka, 38 vjeçe ka ardhur së bashku më bashkëshortin e saj në “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan.
Ajo është martuar me Akremin nga Vlora, por që ditën që ata kanë vendosur të lidhin jetën, nëna e saj ka qenë kundër kësaj martese, me pretendimin se bashkëshorti i vajzës së saj është më i madh në moshë. Albana ka ardhur në studio pët t’i kërkuar nënës që ta falë dhe të takohen, pasi ajo ndihet keq.
Por nëna e saj nuk ka pranuar të vijë.
Ajo që i ndodh vajzës në studio….
Shikoni Videon më poshtë

 

 

Kliko mbi këtë TEKST për të shikuar videon

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: