Nusja i kërkon Eni Çobanit t’i mbajë vjehrrin në shtëpi, ajo “ia fut bukur” me përgjigjen e saj (Video)

Një situatë mjaft e tensionuar është krijuar pasditen e sotme në emisionin “Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit. Përballë njëri – tjetrit kanë vjehrri dhe nusja dhe në debat e sipër, kjo e fundit i kërkon Eni Çobanit ta marrë ajo vjehrrin sepse nëse nuk i sjell certifikatën e pronësisë ajo nuk do ta mbajë. Dhe shikoeni përgjigjen e saj interesante, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, ja vlen ta shikoni:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: