Bëri seks gjatë ciklit menstrual, të gjithë “vdiqën” nga kureshtja për ta kuptuar se çka i ndodhi

Seksi gjatë ciklit menstrual është një çështje e preferencave personale dhe besimeve kulturore. E vërtetuar mjekërisht, është e sigurt që të keni marrëdhënie seksuale gjatë ciklit menstrual, për aq kohë sa bëni seks të pa mbrojtur, transmeton Gazeta Shneta. Një gjinekologe, e cila tregon se e praktikon seksin gjatë ciklit …

Artikulli i plotë »

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje) Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare… Te dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi. Por bukurisë së Albyt nuk i …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se (FOTO)

EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se…Komisioni Qendror i Zgjedhjeve insiston qe fituesi ne Komunen e Prishtines te dihet pasi te rinumerohen votat. Perndryshe, Shpend Ahmeti ishte ne epersi para Arban Abrashit, Por sipas rezultateve të fundit për zgjedhjet lokale radhitja tani është kështu, shtypni poshte …

Artikulli i plotë »
error: