LAJM SHOKUES: Pas 3 vitesh, rrëfehet pronari i lokalit, për vdekjen e Sokol Olldashit, ai tha se…(VIDEO)

Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi interesante, për të cilën flet gazetari Ilir Kadia, në intervistën e dhënë, Kadia rrëfen për bisedën që ka bërë me Kiun, pronarin e kafenesë afër vendit të aksidentit, ai befasoi me deklratën e …

Artikulli i plotë »

Bes Kallaku ndërroi fe për gruan, por kush e pengoi për t’u martuar në Kishë?!

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre 7-vjecare në një martesë madhështore që u mbajt në muajin shtator. Më herët gjatë vitit aktori i njohur i humorit ndërroi fe, duke përqafuar besimin e krishterë. Ëka e dëshmoi edhe me pjesëmarrjen e …

Artikulli i plotë »
error: