Doni të dini se çfarë karakteri keni dhe si do të jetë e ardhmja juaj, mësojeni këtë përmes horoskopit kelt

Keltët e lidhnin çdo periudhë të vitit me një pemë të ndryshme. Pema, simbolikisht, përfaqëson jetën natyrore, atë që gjenerohet në mënyrë ciklike në tokë, lind, rritet dhe vdes. Sipas horoskopisë kelte, çdo individi i përket një pemë, e cila flet shumë edhe për karakterin e tij. Secili prej nesh …

Artikulli i plotë »

“Adelë! Bardhi me Sanijen të lanë amanet tek ne, na fal që qemë vonë…” (foto)

Një nga mikeshat më të ngushta të gazetares së ndarë nga jeta, Adela Xhamanit, Fatmira Nikolli i ka dedikuar fjalë rrënqethëse 31-vjeçares që u nda tragjikisht nga jeta në moshën 31-vjeçare të hënën e shkuar. Ja mesazhi i plotë i Fatmirës: Adelë, a kishte të drejtë Brian Weiss për “Shpirtin”? …

Artikulli i plotë »

Bjordi nuk mban më: “Ju kanceri i kësaj bote nuk meritoni as mallkim” ja çfarë i thotë Rozana

Bjordi ka reaguar kundër të gjitha “sulmeve”.Përmes një shkrimi në profilin e tij në Instagram , ish-i dashuri i Adela Xhamanit është revoltuar pasi në qindra komente ngushëlluese, kishte dhe nga ato ku fansat në rrjete sociale e fajësojnë Bjordin pse ishte ndarë nga Adela. E nuk vonoi shumë dhe …

Artikulli i plotë »

U fotografua pranë hotelit me të, Fatmir Hysenbelliu bën deklaratën e papritur për Pamela Anderson

Para disa kohësh u përfol gjatë për fotot me aktoren e njohur të Bayëatch, Pamela Anderson dhe sot Fatmir Hysenbelliu ka befasuar me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin pasditet “Rudina” Fatmiri ka treguar se shumë shpejt do e sjellë në Shqipëri Pamela Anderson-in. Hysenbelliu tha: Kam qenë i …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vërtetë i Linda Morinës është Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

Kush është? Nga vjen? Si quhet tamam? Është kështu apo vetëm po luan? Cila është historia e vërtet e vajzës me çifteli? Ka kaq shumë pyetje dhe shumë pak përgjigje rreth Lindës, që disa pretendojnë se quhet Fexhrije, që disa thonë se është nga rrafshi i Dukagjinit, disa nga Drenica, …

Artikulli i plotë »
error: