‘Bomba’ e oficerit të Antidrogës: Krerët e policisë u ndanin trafikantëve farën e kanabisit, merrnin 30%

Ish-agjenti i Antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, Antonio Nazeraj në pjesën e dytë të intervistës dhënë për gazetarin Basir Çollaku, e botuar në “Gazeta Shqiptare” tregon sesi funksiononte marrëdhënia mes shefave të policisë dhe trafikantëve të drogës në Fier. Një herë në muaj ata uleshin tregon Nazeraj për të …

Artikulli i plotë »

Trondit shkencëtari: Alienët janë zbuluar, ja ku jetojnë

“Alienët janë zbuluar dhe ato jetojnë nën masat e mëdha të akullit në ekoplanetet ujore”, është shprehur një ish-shkencëtar i Nasa. Ekspertët janë ende në kërkim për jetën jashtë-tokësore, por deri më tani kërkimi nuk ka dhënë ndonjë rezultat pozitiv, përcjell albeu.com. Duke folur për Divizionin 2017 për Shkencat Planetare, …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Durrësi trondit rrjetet: Shes virgjërinë për 20 mijë euro, s’e meriton askush falas (Foto lajm)

Jemi mësuar që lajme të tilla ku vajzat shesin virgjërinë i lexojmë vetëm në mediat e huaja dhe shpesh herë qeshim dhe ndoshta edhe i paragjykojmë. Por mësohuni me këtë praktikë, që vajzat e përdorin pse jo për të bërë lekë apo dhe famë njëkohësisht, pasi fenomene të tilla do …

Artikulli i plotë »

Ndahet nga i dashuri edukatorja. Ja si ia nxjerr inatin djalit të tij në kopësht (Video)

Një edukatore, e cila ishte lidhur me një prej prindërve të fëmijëve që kishte në kopësht, i ka dhënë fund lidhjes. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, burri është rikthyer tek gruaja e tij, por pas ndarjes edukatorja është hakmarrë me djalin. Gazetari tha se edukatorja ka dhunuar të miturin …

Artikulli i plotë »
error: