Wednesday , 12 December 2018

Mbeti shtatzënë kur ishte 11-vjeçe, familjarët në ethe se kush është në të vërtetë babai i fëmijës (Foto/Video)

Një vajzë 12-vjeçe nga Ukraina do të kuptoj në një emision televiziv, nëse babai i fëmijës së saj është njerku apo njëri nga dy vëllezërit, shkruan Daily Mail. Tanya Luchishin kishte mbetur shtatzënë kur ishte vetëm 11-vjeçe, dhe fillimisht kishte thënë se babai i vajzës së saj Diana, është fqinji …

Artikulli i plotë »

“Ozani”, një bukuri të tillë e ka trashëguar nga nëna e tij, shikoni sa e bukur është ajo

“Ozani”, një bukuri të tillë e ka trashëguar nga nëna e tij, ata janë copy-paste (Foto) Ozani me rolin e tij në serialin ‘Paramparca’ është një prej aktorëve më të pëlyqer nga femrat, për shkak të pamjes së tij, përcjell ORAinfo.Burak Tozkoparan ka një dashuri të veçantë për nënën e …

Artikulli i plotë »

Biseda erotike me zv.kryeministrin, shokon ish-deputetja shqiptare: Kam foton…(VIDEO)

Ermira Mehmeti dha dorëheqjen si deputete e parlamentit të Maqedonisë pas skandalit ku u përfshi në një bisedë erotike me zv.kryeministrin Musa Xhaferri. E ftuar në emisionin “Rudina”, Ermira tregoi se pas skandalit fshihen të tjerë persona. Madje ajo tregoi se ka fakte se nuk ka qenë ajo vajza që …

Artikulli i plotë »

Pasta e dhëmbëve që po i lë dentistët pa punë. Ja zbulimi i çuditshëm i mjekut japonez…

Një hulumtues japonez, Kazue Yamagishi, ka shpikur një pastë të re për dhëmbë e cila i rregullon problemet menjëherë pasi të jenë shfaqur. Prishja e dhëmbëve zakonisht trajtohet duke hequr pjesën e prekur dhe më pas duke e mbushur vrimën me një rrëshirë ose një aliazh metali..shiko videon e plote …

Artikulli i plotë »

Tronditet shteti shqiptar: Pas skandalit Jep dorëheqje edhe Edi Rama?

Portali spjv.it ka arritur të marrë tekstin e fjalës së dorëheqjes të kryeministrit Edi Rama pas protestave….Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri, ka dhënë dorëheqje.Lajmin e ka bërë të ditur portali Lapsi.al, duke u bazuar në burimet e veta pranë qeverisë.Siç raporton portali, gjatë paradites ministri Tahiri ka zhvilluar …

Artikulli i plotë »
error: