Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin, tregon si … (Video)

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin Këtë te diele per nder te festës së 28 Nentorit, Dites së Flamurit mysafir të emisionit Kojshia Show ishin bilbili i muzikes popullore, Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi. Gjatë emisionit, moderatori i bën disa pyetje provokative për Shyhrete Behlulin …

Artikulli i plotë »

“Erdhi vetë, e trajtova mirë”, si i zbuloi Policia të miturën dhe 22-vjeçarin. U kapën duke bërë …

Policia e Fierit arrestoi dje një 22-vjeçar për marrëdhënie seksuale me të mitur, pasi u kap në banesën e tij me një vajzë 13 vjeçe. Sipas Policisë, Oltjon B., banues në Kallm, Fier, është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me 13- vjeçaren A.L., për të cilën ishte vënë …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet…Pas 2018 më shumë njerëz janë duke u kërkuar puntorë për drejtime të ndryshme në Zvicër. Numri i vendeve të lira është rritur me 3 për qind. Dhe ky është një rast shumë …

Artikulli i plotë »

7 gjërat e çuditshme që gratë duan të bëjnë në dhomën e gjumit, kanë turp t’ja thonë partnerit

Shtatë pikat që janë shkruar më poshtë janë vetëm disa nga gjërat e çuditshme apo fantazitë të cilat janë të dëshiruara nga të gjitha gratë në shtrat. Të gjitha femrat duan që bashkëmoshatarët e tyre të dinë për detajet e mëposhtme, por në disa raste mund të jenë të turpshme …

Artikulli i plotë »

Nusja i kërkon Eni Çobanit t’i mbajë vjehrrin në shtëpi, ajo “ia fut bukur” me përgjigjen e saj (Video)

Një situatë mjaft e tensionuar është krijuar pasditen e sotme në emisionin “Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit. Përballë njëri – tjetrit kanë vjehrri dhe nusja dhe në debat e sipër, kjo e fundit i kërkon Eni Çobanit ta marrë ajo vjehrrin sepse nëse nuk i sjell certifikatën e pronësisë …

Artikulli i plotë »
error: