Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si më të bukur. Pas kësaj nuk mund të mungonte as reagimi i Kallashit. Ajo ka postuar në profilin e saj të Snapchatit videon ku Eni thotë se është më e bukur se ajo, por pa shkuar asgjë. Mos vallë Kallashi e ka lënë në dorë të fansave të vendosin se cila është më e bukur. Të gjithë ishim në pritje të një reagimi nga Kallashi, por këtë video në fakt nuk e priste askush.

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si …

Artikulli i plotë »

“Lolo është k*rvë, e merr në … ! Nuk është si Moisiu”, përgjimet “përçajnë” Habilajt?

Përgjimet e dosjes “Habilaj” kanë nxjerrë në dritë disa detaje të reja. Duket se “Lolo”, Florian Habilaj, ka më pak popullaritet sesa vëllai Moisi. Kjo shihet në bisedat që trafikantët bëjnë me njëri – tjetrin. Mariglen Alimuçaj e quan Florian Habiljan “k*rvë”, ndërsa Moisin “një djalë të mirë”.Maridian Sulaj dhe …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , Këngëtari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte … / FOTO

Grupi “Anti-LGBTI” i Çeçenisë ka torturuar dhe vrarë mizorisht këngëtarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javësh Zelimkhan ishte në kërkim nga autoritetet për shkak se nuk ishte parë që nga data 8 gusht. Çuditërisht llogaria e Zelimkhan në Instagram është fshirë dhe këngëtari nuk ka shkruar asgjë, njofton “Newnownext”. …

Artikulli i plotë »
error: