LAJM I FUNDIT / Tronditet Tirana , Policia blindon rrugicat. Çfarë po ndodh në zonën e ish- bllokut

Forca të policisë janë parë këtë mbrëmje pranë zonës së ish-bllokut në Tiranë. Dyshohet se ata kanë marrë një alarm për një ngjarje të mundshme në një filial banke. Policët aktualisht ndodhen brenda ambienteve të bankës, ku kanë nisur edhe kontroll.Policia takoi edhe pronarin e bankës.Ndiqe videon mbi reklamen me …

Artikulli i plotë »

Rezarta Shkurta “heq nga puna” Jonida Shehun, zbulohet arsyeja e vërtetë e largimit

Jonida Shehu, moderatorja e emisionit të “Pasdite në Top Channel” u largua nga ky televizion, ndërsa vetë produksioni e konfirmoi diçka të tillë. Mirëpo, arsyeja e vërtetë e largimit nuk duket të ketë qenë fakti se Jonidës “i shkrepi në mendje” krejt papritur.Arsyeja kryesore e kësaj përplasje lidhet me një …

Artikulli i plotë »

Mahnit bashkëshortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket në ceremoninë e FIFA-s

Mbrëmjen e sotme është organizuar nga FIFA ceremonia për shpërndarjen e çmimit ‘Lojtari i Vitit’ dhe disa çmime të tjera. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanë munguar sonte në ‘Fifa Football Awards 2017. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Leonita duket tejet …

Artikulli i plotë »
error: