Wednesday , 12 December 2018

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymën kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymën kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit. Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një rrëfim për opinion. Rashel koheve te fundit eshte pare me nje mashkull ne rruget e Tiranes…Ne …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

E dashura police fundos Moisi Habilajn: Fshija targat nga TIMS-i, paratë i shkonin Tahirit

Ndërsa në media po qarkullon lajmi se ish-oficeria e policisë që tradhtoi Moisi Habilajn dhe që ka informacione të rëndësishme për lidhjen e tyre me Tahiri është Brunilda Alikaj, gazetarja Anduena Llabani e quan atë Blerina në një shkrim të sajin për “Blitz”. Llabani tregon se Blerina ishte dashnorja e …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnë këpucat e djalit të presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur në ditën e votimeve…

Endrit Thaçi dje ka qenë i pranishëm në votime se bashku me prindërit e tij. Ai dukej tamam si një zotëri. Madje shumë femra e shikuan dhe e pëlqyen atë. Ai sa më shumë rritet aq më shumë ngjanë me babin e tij Hashim Thaçin. Por duke pasyr parasysh gjendjen …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , Këngëtari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte … / FOTO

Grupi “Anti-LGBTI” i Çeçenisë ka torturuar dhe vrarë mizorisht këngëtarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javësh Zelimkhan ishte në kërkim nga autoritetet për shkak se nuk ishte parë që nga data 8 gusht. Çuditërisht llogaria e Zelimkhan në Instagram është fshirë dhe këngëtari nuk ka shkruar asgjë, njofton “Newnownext”. …

Artikulli i plotë »
error: