FOTO +16/ Shokon balerina e njohur e “Stop”! I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! VIDEO

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur…

LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur..Një rast i rende ka ndodhur ne prishtinë me nje autobus ne te cilin po udhetonin rreth 30 persona. Autobusi me pasagjerë shqiptarë është përfshirë nga flakët para pak minutave. Autobusi është djegur plotësisht, …

Artikulli i plotë »

3 filxhanë në ditë nga kjo pije mund të bëjnë mrekulli për trupin tuaj!

Kur është fjala për eliminimin e dhjamit dhe yndyrës nga trupi, të gjithë priremi të zbulojmë mënyra të reja për të stimuluar këtë proces. Për shkak të efikasitetit të saj kjo recetë jep rezultate për një kohë të shkurtër dhe per shkak të efikasitetit është përdorur në mbarë botën. Përbërësit: …

Artikulli i plotë »
error: