TRONDITESE: Isa Mustafa voton me dokumente te jashtëligjshme

Kryetari i LDK-se, Isa Mustafa ka kryer obligimin qytetar, por gjate ketij procesi ai ka bere nje shkelje. Si dokument identifikimi ai ka perdorur, kartelen e UP-se, ku eshte profesor. Me rregullat e KQZ-se, ky dokument nuk eshte i vlefshem per te votuar. Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/isa-mustafa-voton-me-dokumente-te-jashteligjshme-450992/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Artikulli i plotë »

Seldi dhe Mimoza Shkodra janë fejuar mbrëmë, ja sa vite më e madhe është ajo (FOTO)

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë fejuar mbrëmë.Çifti i ri i showbizit shqiptar dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me fejesë dhe po ndjehen të lumtur pranë njëri-tjetrit, të paktën kështu po e shprehin përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net Mimoza dhe Seldi janë çifti që kanë dëshmuar që dashuria nuk …

Artikulli i plotë »

“Arrestimi i Tahirit kërkesë e FBI-së, pas kësaj ndërkombëtarët do të kërkojnë edhe…”

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar lidhur me çështjen me të nxehtë të ditëve të fundit. Ai shkruan se ‘çështja’ Tahiri është një atentat kundër Berishës, Ramës dhe Bashës. Ndërsa më tej është shprehur se arrestimi i ish-ministri është kërkesë e FBI-së. Por nga ana tjetër thekson se Berisha me tre …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurpara pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se ngjarja …

Artikulli i plotë »
error: