Wednesday , 12 December 2018

A jua kapi syri këtë detaj të çuditshëm në bibliotekën pas shpinës së Kryemadhit?

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte mbrëmë në një lidhje live nga zyra e saj në emisionin “Opinion” duke folur për një front të bashkua opozitar, ndërkohë që bëri edhe deklarata të forta siç ishte ajo për marrjen zvarrë të Ramës. Por, ndërkohë që Kryemadhifliste në studio pati prej atyre …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Bota mban frymën, dridhet toka në Korenë e Veriut. Ja ç’po ndodh

Një tërmet ka goditur Korenë e Veriut, në vendin ku janë kryer testet e mëparshme bërthamore. Tërmeti i magnitudës 2.9 goditi provincën North Hamgyong të Koresë së Veriut, pak më parë.Zona është ajo ku “mbretëria e vetmuar” ka kryer teste të mëparshme bërthamore, duke shkaktuar frikë e panik se po …

Artikulli i plotë »

Atentati në Lushnje/ 41 plumba u derdhën mbi 2 veta, kush ishte shënjestra e vërtetë dhe si shpëtoi?

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnjë, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët janë ende të tronditur nga ngjarja e rëndë. Policia po heton disa pista për ngjarjen, ku kryesorja …

Artikulli i plotë »

Drita Osmani që shëron të sëmurë, ajo thot se sëmundjen e gjej vetë po ashtu zgjidh edhe probleme familjare informoje shok shoqen qe ka nevoje per Driten..Drita Osmani nga Tirana qe sheron shume po ashtu edhe zgjidh probleme familjare per te kontaktuar

Drita Osmani që shëron të sëmurë, ajo thot se sëmundjen e gjej vetë po ashtu zgjidh edhe probleme familjare informoje shok shoqen qe ka nevoje per Driten..Drita Osmani nga Tirana qe sheron shume po ashtu edhe zgjidh probleme familjare per te kontaktuar me te duhet te shkoni deri ne shqiperi …

Artikulli i plotë »

Lajm tragjik: Linda, i jep fund jetës së saj (Foto)

Tashmë të gjithë e njohim Linda Morinën, këngëtarën e njohur e cila shpeshë herë bën edhe vallëzime interesante, shkruan Gazeta NewBorn. Përveç vallëzimit e këndimit, Linda bën edhe fotografi të ndryshme për të terhequr vëmendje, trasnmeton Gazeta NewBorn.Së fundmi Linda, ka realizuar disa fotografi në një livadh, ku njërën prej …

Artikulli i plotë »
error: