Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Një vajzë ka zbuluar se e ëma tradhëton të atin dhe ndihet e shkatërruar. Vajza dëshiron t’i thotë gjithçka babait të saj, por frikësohet se shkatërron familjen. “Nëse mundeni të më jepni një mendim edhe për historinë time. Jam 17 vjeçe e kam lindur në Kukës. Para pak netësh zbulova …

Artikulli i plotë »

Dude Balaj e “kall” Kuvendin, shikoni si është dukur ajo sot në seancë, nxjerr komplet…

Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfoluar në Kuvendin e Kosovës, shkruan Botapress.infoAjo përfolet për veshjen e saj ekstavagante dhe për linjat trupore që ajo i gëzon.Në seancën e Kuvendin që është mbajtur sot ajo ka vendosur t`i çmend të gjithë me veshjen e saj dhe linjat super …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit, Ekskluzive: Luftë mes shqiptarëve dhe serbëve në Gjermani, katër të…

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »

E mbani mend Noçen me tatuazh te gjoksi në “Big Brother”? Ja çfarë bën sot (foto)

Vajza fierake që çmendi të madh dhe të vogël në edicionin e parë të “Big Brother” vështirë se do të harrohet nga publiku.Najada Konomi, e pagëzuar me nofkën Noçe brenda edicionit të parë të këtij reality show, prej kohësh i mungon intervistave, ama është aktive në rrjete sociale.E kush nuk …

Artikulli i plotë »
error: